Følgegruppens medlemmer

Følgegruppens medlemmer:

Forening

Navn

Adresse

Postnr

E-mail

Danske Handicapforeninger, Odder afd.

Knud Mikkelsen

Egholmparken 100

8300 Odder

knudmikkelsen1960@gmail.com

Hov Fællesforum

Ryan Moric

Grønnegade 12

8300 Odder

ryan@moric.dk

Hundslund Borgerforening

Karina Lambrecht

 

8350 Hundslund

kalagroupdk@gmail.com

Lokalrådet for Ørting-Falling Sogne

Poul Henning Jensen

Smedegade 14

8300 Odder

poul.henning.jensen@jensen.mail.dk

Torrild Idræts- og Borgerforening

Bjarne Skipper

Krogstrupvej 1

8300 Odder

skipper@torrild.dk

Gylling Lokalråd

Rasmus Lond

Købmagergade 25

8300 Odder

rasmuslond@gmail.com

Odder by

Jesper Buur Poulsen

Solvangsalle 20

8300 Odder

Solvangsalle20@gmail.com

Skovbakkeskolen

Morten Hermansen

Sondrupvej 61 B

8350 Hundslund

hermansen@city.dk

Odder Taxi

Jørgen Jensen

Alrøvej 326

8300 Odder

jensen-lave@live.dk

Saksild by

Kim Jensen

Rudevej 50

8300 Odder

saxild1966@gmail.com

Ældre Sagen Christen Christensen Syrenvej 11 8300 Odder  chrsaxild@gmail.com
Seniorrådet Erik P.W. Christensen Saloparken 40 8300 Odder chris.e.c@live.dk
Østjyllands Politi Vejteknik Dragonvej 1 8900 Randers  

Vej og Park

Leo Kristoffersen

Højmarksvej 10

8300 Odder

leo.kristoffersen@odder.dk

Odder Kommune

Elvin J. Hansen

Egehovedet 47

8300 Odder

elvin.hansen@odder.dk

Odder Kommune Gitte Rasmussen  Rådhusgade 3  8300 Odder  gitte.rasmussen@odder.dk  
Status og proces

Trafiksikkerhedsplanen er vedtaget af Odder byråd den 14. december 2009. Ajourført januar 2013.

Læs mere